ورود به برنامه های Apple TV در شرف بخشیدن است – در اینجا چگونگی آورده شده استهیچ کس دوست ندارد وارد برنامه های تلویزیون هوشمند شود ، حتی با نام تجاری جدید Siri Remote برای Apple TV 4K (2021).

این یک دردسر طولانی برای وارد کردن نام کاربری و گذرواژه هنگام استفاده از پد صفحه کنترل از راه دور ، ورود به سیستم از طریق ارائه دهنده تلویزیون یا وارد کردن کدها از طریق اتصال وب دستگاه ثانویه است ، این یک درد “می دانم چه چیزی” است.

خوب ، برای دارندگان اپل TV ، این نسخه با نسخه های آینده tvOS و iOS 15 که پاییز امسال ارائه می شود ، تغییر خواهد کرد. به روزرسانی ها به شما امکان می دهند از طریق Face ID در iPhone یا iPad همراه وارد برنامه شوید.

ویژگی جدید در طی یک جلسه از رویداد WWDC در حال انجام است ، که یک بار دیگر در سال 2021 عملی می شود.

اگر کاربر با استفاده از ابزار مدیریت و هماهنگ سازی رمز عبور iCloud Keychain رمزعبور خود را حفظ کند ، امکان انتخاب گزینه “ورود به سیستم با دستگاه Apple” وجود دارد.

اگر آیفون یا آی پد در این نزدیکی باشد ، کاربران اعلانی مشابه صفحه Apple Pay دریافت می کنند که برای تأیید به عنوان مثال خرید انجام شده در Mac ، به تأیید Face ID نیاز دارد.

در طول جلسه (از طریق 9to5Mac) نگاهی داریم به صفحه ای که کاربران آیفون هنگام درخواست ورود به برنامه tvOS (عکس اصلی) مشاهده خواهند کرد. اگر ترکیبی از نام کاربری و رمز عبور از طریق iCloud Keychain ذخیره نشود ، کاربران تلفن همراه همچنان مانند امروز می توانند رمز عبور را به صورت دستی در iPhone / iPad خود وارد کنند.

فعال کردن این ویژگی در برنامه های tvOS هنوز به بسترهای اصلی و برنامه های جریانی بستگی دارد ، اما تصور می کنیم هر چیزی که روند ورود را تسهیل کند با نبض دریافت می شود.

این ویژگی پس از یادداشت اصلی WWDC اعلام شد ، که علی رغم انتشار اخیر Apple TV 4K (2021) ، اخبار زیادی در مورد tvOS نداشت. دیروز مطلع شدیم که HomePod mini جدید با رمزگشایی و همچنین HomePod که قبلاً اعلام شده بود همگام سازی می شود.

تمام این موارد اضافه شده مطمئناً Apple TV 4K را به عنوان رقیب اصلی در بین بهترین رمزگشاها ، حداقل برای کسانی که قبلاً در اکوسیستم اپل هستند ، قرار خواهد داد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *