ویرجین مدیا در حال آزمایش یک باند پهن باند رایگان استداغ از پاشنه همجوشی با O2، ویرجین مدیا در حال آزمایش چیزی است که جذابیتی کاملاً جهانی دارد: باند پهن رایگان.

همانطور که توسط ISP Review اشاره شده است ، این شرکت خدمات – معروف به “پهن باند متصل شود” را به تعداد محدودی از مردم از طریق رسانه های اجتماعی ارتقا می دهد و در واقع دسترسی پهنای باند را با قیمت آزاد و بی نظیر ارائه می دهد. این قیمت برای قرارداد 30 روزه تلفن همراه با روتر شرکتی HUB 3.0 است.

حتی یک وب سایت ویژه برای این وجود داشت – www.beconnected-virginmedia.com – اما این سایت پس از پرسش از بررسی ISP حذف شد. با این حال ، گوگل فراموش نکرده است و شما همچنان می توانید نسخه پنهان شده را در اینجا مشاهده کنید.

خوب چه جوری گیر میاد؟ خوب ، سه تا وجود دارد. اول ، شرایط نشان می دهد که این یک تجربه بسیار محدود است ، “در دسترس تقریباً برای 200 مشتری جدید واجد شرایط”. دوم ، در حالی که ویرجین مدیا معمولاً یک بازی بزرگ در مورد سرعت پر سرعت اتصال باند پهن خود ایجاد می کند ، این مسئله پیاده روی بسیار بیشتر است و سرعت بارگیری متوسط ​​آن فقط 10 مگابیت بر ثانیه است. این کاملا شبیه بسته ارزان قیمت است که این شرکت به کسانی که در Universal Credit ارائه می دهند ارائه می دهد که سرعت متوسط ​​15 مگابیت در ثانیه را برای 15 پوند در ماه ارائه می دهد.

اما بزرگترین چیز در این شرایط نهفته است: “مشتری برای دریافت خدمات رایگان باید به بازاریابی رضایت دهد.” این بازاریابی در چه شکلی مشخص نیست – ما نمی دانیم به صورت تبلیغات ویدیویی خواهد بود ، نظرسنجی ، هرزنامه یا همه موارد بالا. برای پرس و جو با ویرجین مدیا تماس گرفتیم و در صورت تمایل شرکت در توضیح این پست ، این پست را به روز خواهیم کرد.

تاکنون کاربران در تالار گفتگوی ISP توانسته اند طبق وعده داده شده و بدون تبلیغات واضح ، از سرعت گزارش پیشنهادها استفاده کنند ، هرچند ظاهراً این ممکن است برای لحظه ای تغییر کند.

در این شرایط همچنین آمده است که “ویرجین مدیا حق برداشت این پیشنهاد در هر زمان را برای خود محفوظ می داند” ، و این احتمالاً دلیل آن است که این معامله فقط تحت یک قرارداد 30 روزه در دسترس بوده است. کاملاً ممکن است که اقتصاد باند پهن رایگان حتی اگر از طریق تبلیغات به یارانه پرداخت شود ، کارایی نداشته باشد.

به همین دلیل ، این شرکت روند کار را به تعداد بسیار کمی از افراد محدود می کند. اگر کارساز باشد ، انتظار داریم قبل از اینکه ویرجین مدیا آن را به روی کل انگلیس باز کند ، تعداد آنها گسترش یابد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *