چگونه خشک کن ها را تست می کنیمما یک آزمایشگاه ویژه آزمایش داریم که از آن برای همه بازرسی های خشک کن استفاده می کنیم. این به ما امکان مقایسه دقیق عملکرد هر مدل را می دهد ، بنابراین می توانید از صحت بررسی های ما اطمینان حاصل کنید.

برای هر تست از همان دسته لباس استفاده می کنیم.

کارایی خشک کردن: لباس هایمان را در ماشین لباسشویی می گذاریم و یک چرخه کوتاه می زنیم تا خیس شوند. ما از ماشین لباسشویی استفاده می کنیم زیرا می خواهیم لباس های ما بچرخند تا آب به طور مساوی توزیع شود و لباس ها مانند لباس های واقعی خیس باشند: فقط با قرار دادن آنها در آب نمی توانید این کار را انجام دهید.

سپس کابینت را اجرا کرده و گزینه های خشک را آویزان می کنیم ، قبل از ورود لباس ها و بیرون آمدن آنها وزن می کنیم تا ببینیم چه مقدار آب خارج می شود. خشک کن ها الیاف را از بین می برند ، بنابراین ما اندازه گیری می کنیم که آیا لباس ها در نتیجه وزن کم کرده اند و چه مقدار از بین رفته اند.

مصرف انرژی: تمام خشک کن ها برای مصرف انرژی اندازه گیری می شوند تا ببینند که چقدر کارآیی دارند. ما این رقم را به عنوان کیلووات ساعت در ساعت ذکر می کنیم ، که معیار استاندارد مصرف انرژی است.

هزینههای جاری: با استفاده از داده های برچسب انرژی ، ما میانگین هزینه یک بار خشک شدن کامل درام را محاسبه می کنیم. این به ما امکان می دهد هزینه های جاری سال را تعیین کنیم. ما این کار را با محاسبه میانگین بارهای خشک کردن در انگلستان در سال ، با گرفتن 160 بار و سه مقدار بار مختلف: 6 کیلوگرم (960 کیلوگرم در سال) ، 4.5 کیلوگرم (720 کیلوگرم در سال) و 3 کیلوگرم (480 کیلوگرم در سال) انجام می دهیم. )

سپس محاسبه می کنیم که هر خشک کن برای پر کردن مقدار کامل چقدر شارژ کامل می گیرد. به عنوان مثال ، یک خشک کن 10 کیلوگرمی که با ظرفیت کامل استفاده می شود ، برای تکمیل مقدار زیادی لباسشویی فقط به 96 بار شارژ نیاز دارد. ماشین آلات بزرگتر اغلب با کار با بار کمتر ، هزینه های چرخه بالاتر را جبران می کنند. این به ما امکان می دهد هزینه های جاری سالانه را به صورت یکنواخت محاسبه کنیم.

ما صدا را در دسی بل هر خشک کن اندازه گیری می کنیم. ما در چرخه خشک کردن استاندارد اندازه گیری می کنیم.

ما توضیح می دهیم که بارگیری هر دستگاه آسان است. ما مطالعه می کنیم که تخلیه ماشین در پایان چرخه آسان است و تمیز کردن فیلترها آسان است.

ما مطالعه می کنیم که برنامه ریزی هر ماشین چقدر آسان است و کنترل های آن به وضوح تنظیم شده است. ما گزینه های خشک کردن موجود و کارهایی که انجام می دهند را توضیح می دهیم.

در جایی که ماشین های هوشمند داریم ، هر کدام را به اینترنت متصل می کنیم و از برنامه ارائه شده استفاده می کنیم و استفاده از آن را آسان ارزیابی می کنیم. ما همچنین در حال آزمایش آمازون Alexa و Google Assistant برای سازگاری هستیم.

پس از اتمام تمام آزمایشات ، ما ماشین را با استفاده از معیارهایی که در اینجا ذکر شده ارزیابی می کنیم. ما ابتدا بررسی می کنیم که آیا عملکرد دستگاه مطابق با الزامات سازنده است و آیا همه عملکردها مطابق انتظارات و تبلیغات کار می کنند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *