چگونه هواداران را آزمایش می کنیم بررسیهای معتبراگرچه همه طرفداران تقریباً به یک شکل کار می کنند (برای کمک به خنک شدن شما هوا را با سرعت زیاد دفع می کنند) اما وقتی صحبت از توانایی آنها می شود ، همه آنها متفاوت هستند. ما طرفداران را در آزمایشگاه ویژه خود آزمایش می کنیم تا ببینیم کدام یک خوب و کدام یک بد هستند.

سرعت هوا: ما سرعت فن را با استفاده از باد سنج برای اندازه گیری سرعت هوا بر حسب متر بر ثانیه آزمایش می کنیم ، فن ها را در حداقل و حداکثر تنظیمات آنها در فاصله 15 سانتی متر و 1 متر آزمایش می کنیم. اگرچه این اندازه گیری ها مهم هستند ، ما نظر خود را بر اساس نوع از فن بررسی: ما انتظار داریم که فن های برج بزرگ طراحی شده برای خنک کردن یک اتاق برای دفع هوای بیشتر از مدل دسک تاپ شخصی کوچکتر باشد.

سطح صدا: ما صدایی را که فن ها در حداقل و حداکثر سرعت در فاصله 15 سانتی متر و 1 متر تولید می کنند اندازه گیری می کنیم. فن ایده آل هوا را خیلی بی سر و صدا حرکت می دهد ، بنابراین می توانید شب هنگام خواب راحت از آن استفاده کنید.

دمای هوا: ما همچنین برخی از کولرهای تبخیری را که با استفاده از مخزن آب هوا را خنک می کنند ، بررسی کردیم. برای آنها ، ما اختلاف دما بین هوای ورودی و خروجی را اندازه گیری کردیم تا ببینیم چقدر خوب می توانند خنک شوند.

هر محصول با در نظر گرفتن قیمت و قابلیت ها با توجه به مخاطبان مورد ارزیابی قرار می گیرد. در نتیجه ، ممکن است برخی از طرفداران با قیمت بالا رتبه کمتری نسبت به مدل بودجه دریافت کنند. با استفاده از معیارهای ذکر شده در اینجا می توانید از نحوه ارزیابی ما مطلع شوید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *