گوشواره های بی سیم Jaybird Vista 2 True با پیشرفت های اساسی مشخص شده استJaybird Vista 2 True Wireless Earbuds Sport را با پیشرفت های کلیدی معرفی کرده است که باید آنها را با آنها رقابت کند بهترین هدفون بی سیم واقعی دور و بر.

نسل دوم جوشهای بی سیم واقعی که امروز برای سفارش در دسترس هستند ، از درایورهای 6 میلیمتری ، لغو فعال نویز (ANC) و “طراحی کلاس نظامی” که جیبرد توصیف می کند “مقاوم در برابر زمین” است. این جوانه ها طبق استانداردهای IP68 ضد آب هستند و حتی این مورد مقاومت در برابر آب را تا سطح IP54 فراهم می کند (رتبه بندی IP توضیح داده شده است).

نکته مهم ، به نظر می رسد جوش های جدید نقاط ضعف اصلی را که در بررسی Jaybird Vista مشاهده کردیم ، برطرف می کنند. در حالی که نسل اول فقط 10 ساعت باتری در جعبه شارژ برای مجموع 16 ساعت استفاده ارائه می داد ، Jaybird Vista 2 با حداکثر هشت ساعت زمان بازی ، این میزان را به 24 افزایش می دهد.

ما همچنین از کمبود حالت فراگیر انتقاد کرده ایم ، اما این مسئله در نسل دوم رفع شده است که شامل فناوری SurroundSense است که به کاربران اجازه می دهد در صورت لزوم آنچه در اطراف آنها می گذرد را بشنوند.

جی برد همچنین مقدمه ای داخل گوش ارائه داد ، این بدان معناست که وقتی جوش های گوش خود را بردارید ، موسیقی متوقف می شود و شروع می شود. این نه تنها به این معنی است که شما حتی یک ضربان را از دست نخواهید داد ، بلکه همچنین باتری برای پخش ملودی برای کسی بی دلیل خسته نخواهد شد.

Jaybird علاوه بر ردیابی هدفون ها ، ویژگی جدید “Find My Case” را نیز ارائه کرده است که از دست رفتن محصول را دشوارتر می کند.

این بسیار استقبال می شود ، زیرا اگرچه گوشواره های ورزشی بی سیم Jaybird Vista 2 True Wireless مطمئناً کاملاً کامل به نظر می رسند ، اما ارزان نیستند. قیمت پیشنهادی خرده فروشی 190 پوند 30 پوند بالاتر از نسل اول است ، اگرچه مطمئناً بهبودهای بیشمار افزایش قیمت را آسانتر می کند.
برای کسانی که نیازی به به روزرسانی ندارند ، لازم به ذکر است که هدفون های نسل اول ویستا قیمت فروشگاه Jaybird را کاهش داده و اکنون تنها با 140 پوند قابل تهیه است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *