7 به روزرسانی عمده حریم خصوصی در WWDC اعلام شدرویداد WWDC 2021 اپل امروز (7 ژوئن) با پخش مستقیم از Apple Park ، کوپرتینو آغاز شد.

کنفرانس توسعه دهندگان ، فرصت سالانه اپل برای نمایش آخرین پیشرفت های نرم افزاری خود از iOS 15 و iPadOS 15 تا ویژگی های جدید موجود در Apple Watch ، AirPods و Mac است.

این رویداد همچنین به اپل این امکان را می دهد تا در مورد آخرین به روزرسانی های حریم خصوصی خود به کاربران بگوید. در اینجا همه بزرگترین ویژگی های امنیتی موجود برای iOS و iCloud امسال وجود دارد.

محافظت از حریم خصوصی نامه به گونه ای طراحی شده است که هنگام استفاده از برنامه نامه اپل به شما آرامش بیشتری می دهد.

طبق گفته اپل ، ایمیل های بازاریابی ممکن است حاوی پیکسل های نامرئی برای جمع آوری اطلاعات مربوط به فعالیت ایمیل شما باشد ، از جمله هنگام باز کردن پیام و آدرس IP.

محافظت از حریم خصوصی نامه ، آدرس IP شما را از نظر فرستنده ها پنهان می کند ، بنابراین آنها نمی توانند از آن برای ردیابی فعالیت آنلاین شما ، تعیین موقعیت مکانی شما و یا اطلاع از باز کردن ایمیل های آنها استفاده کنند.

مرورگر Safari اپل اکنون می تواند آدرس IP شما را پنهان کند تا از ردیابی افراد در وب یا یافتن موقعیت شما جلوگیری کند. می توانید ردیاب ها را در گزارش حریم خصوصی Safari مشاهده کنید.

اکنون اپل این ویژگی را با بخش گزارش حریم خصوصی برنامه جدید در تنظیمات به برنامه های شما ارائه می دهد. این بدان معناست که شما می توانید دقیقاً ببینید برنامه ها چه زمانی از مجوزهای ارائه شده از جمله موقعیت مکانی ، دوربین ، میکروفون و مخاطبین شما در هفته گذشته استفاده کرده اند.

گزارش رازداری برنامه همچنین نشان می دهد که داده های شما با چه کسی به اشتراک گذاشته می شود ، از جمله لیستی از دامنه های شخص ثالثی که برنامه های شما با آنها صحبت می کنند.

اپل همچنین اعلام کرده است که پردازش دستگاه را به Siri وارد می کند.

با تشکر از موتور عصبی ، اکنون تعاملات شما با Siri به طور پیش فرض می توانند در iPhone یا iPad پردازش شوند ، این بدان معناست که دیگر نگران ضبط های صوتی ناخواسته نخواهید بود.

این همچنین بدان معنی است که شما می توانید بدون اتصال به اینترنت برنامه ها را راه اندازی کنید ، تنظیمات خود را تنظیم کنید ، موسیقی خود را کنترل کنید و موارد دیگر و Siri می تواند این کارها را سریعتر انجام دهد.

اپل گزینه جدید بازیابی حساب برای Apple ID شما را اعلام کرده است.

اکنون می توانید دوستان یا خانواده ای را که واقعاً به آنها اعتماد دارید به لیست مخاطبین بازیابی خود اضافه کنید. آنها نمی توانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند ، اما اگر رمز ورود خود را فراموش کنید ، کدی را که باید به آن برگردید دریافت می کنند.

Digital Legacy مطمئناً یکی از دردناک ترین ویژگی های اعلام شده توسط اپل در این مراسم است.

برنامه جدید اساساً انتقال مهم مهم به دوستان یا خانواده را هنگام مرگ آسان تر می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را به عنوان مخاطبین قدیمی اضافه کنید و پس از تعویض شما می توانند درخواست دسترسی به iCloud شما را داشته باشند.

این شامل یادداشت هایی در مورد عکس ها ، نامه ها و موارد دیگر است ، اما شامل اطلاعات پرداخت ، اشتراک ها ، رسانه های مجاز یا جاکلیدی شما نیست.

رله خصوصی یکی از ویژگی های جدید موجود در iCloud Plus است.

این ویژگی به شما امکان می دهد با رمزگذاری ترافیکی که دستگاه شما ایجاد می کند ، از Safari با امنیت بیشتری مرور کنید و از خواندن آن توسط دیگران جلوگیری کنید. همه درخواست ها از طریق دو رله اینترنتی جداگانه ارسال می شود ، به این معنی که هیچ کس (حتی اپل) نمی تواند شما را بفهمد یا سایت هایی را که بازدید می کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جدید حفظ حریم خصوصی برای iCloud Plus مخفی کردن ایمیل من است.

این ویژگی به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل تصادفی و منحصر به فرد را در حین حرکت ایجاد کنید که ایمیل ها را به آدرس شخصی شما بفرستید. این بدان معناست که می توانید از دادن آدرس خود به لیست پستی قدیمی خودداری کنید و این آدرس مستقیماً در تنظیمات Mail ، Safari و iCloud تعبیه شده است ، بنابراین می توانید آدرس ها را در صورت نیاز تنظیم و حذف کنید.

اگر نگران حریم خصوصی خود هستید ، حتماً بهترین راهنمای VPN ما را بررسی کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *