Android 12 Beta 2 در طول 15 هفته iOS بحث های جدی می کند


پس از یک هفته تحت سلطه iOS 15 ، اندروید 12 نسخه بتا جدیدی را ارائه می دهد که امروز موجود است ، قبل از راه اندازی بهترین تلفن های Android در اواخر تابستان

گوگل تعدادی از ویژگی های جدید را به Android 12 Beta 2 اضافه می کند ، برخی از آنها توسط گوگل در طول I / O ماه گذشته اعلام نشده است. این سیستم عامل جدید با عنوان Material Material از Material You نامگذاری شده است ، اما همچنین بسیاری از ویژگی های جدید حفظ حریم خصوصی و امنیتی توسط Google در جریان این رویداد بیان شده است.

امروز شاهد فرود برخی دیگر از آنها برای اولین بار هستیم. مشخص نیست که آیا همه ویژگی های ارائه شده در بتا 2 به نسخه نهایی سیستم عامل می رسند یا خیر. با این حال ، این چیزی است که ما از غواصی های مختلف عمیق منتشر شده تاکنون در وب مشاهده می کنیم.

در Android 12 Beta 2 ، Google برخی از ویژگی های جدید حریم خصوصی را که در I / O مورد بحث قرار داده اضافه کرده است. به عنوان مثال ، اکنون یک برنامه نشانگر وجود دارد که یک برنامه از میکروفون یا دوربین تلفن شما استفاده می کند ، در حالی که هنگام دسترسی اعلان هایی نیز وجود دارد کلیپ بورد این ویژگی ها مشابه ویژگی های سال گذشته در iOS 14 است. همچنین گزینه ای برای جلوگیری از دسترسی به دوربین و میکروفون برای همه برنامه ها در شرایط خاص در تنظیمات سریع (از طریق 9to5Google) وجود دارد.

اندروید 12 همچنین داشبورد حریم خصوصی جدیدی را اضافه می کند که به کاربران اطلاع می دهد کدام برنامه ها در رابط مبتنی بر حلقه به دوربین ، میکروفون و مکان (یا سایر موارد) دسترسی داشته اند. غواصی عمیق به کاربران این امکان را می دهد تا در هر بخش غوطه ور شوند و ببینند کدام برنامه ها از چه چیزی استفاده می کنند. از آنجا امکان مدیریت مجوزها وجود دارد. این یک روش عالی برای پیگیری برنامه هایی است که روی دستگاه خود نصب کرده اید و در صورت لزوم تغییرات جزئی ایجاد می کنید.

9to5 اعتبار تصویر گوگل

پلیس آندروید اعلام کرد که بتا 2 روش جدیدی برای خاموش کردن تلفن در نظر گرفته است که ممکن است به دلیل تغییر مسیر دکمه پاور به عنوان راهی برای دسترسی به دستیار Google مفید باشد. منوی جدید تنظیمات سریع اکنون قابلیت خاموش کردن تلفن را نیز شامل می شود.

دکمه پاور جدید اندروید 12
اعتبار تصویر: پلیس آندروید

آخرین نسخه بتا ، غواصی در کیف پول دیجیتال خود را از همیشه آسان تر می کند. 9to5Google اشاره می کند که اکنون میانبرهایی در منوی راه اندازی سریع وجود دارد ، نه در منوی قدرت Android 11. همچنین یک سوئیچ Wallet در صفحه قفل وجود دارد که دسترسی سریعتر به پرداخت های NFC را ارائه می دهد.

اکنون تنظیمات سریع یک گزینه جدید “اینترنت” دارند که جایگزین تنظیمات Wi-Fi در Android 11 می شوند. از اینجا ، کاربران می توانند اتصال تلفن همراه خود را انتخاب کنند ، که در صورت نیاز به اتصال فوری و Wi-Fi باید زندگی آنها را راحت تر کند. نه “من خوب بازی می کنم.

گزینه های اینترنت آندروید 12 بتا
9to5 اعتبار تصویر گوگل

گوگل همچنین طراحی صفحه Now Nowing را به Beta 2 تغییر داده است. این مدل با شکل بیضی کمی پیچیده تر است ، طراحی کوچکتر. سوئیچ های منو اکنون تأکید بیشتری دارند ، در حالی که کلید میزان صدا روی صفحه نیز باریک تر است.

اندروید 12 احتمالاً اواخر تابستان منتشر خواهد شد. در اینجا نحوه بارگیری Android 12 beta آورده شده است و در اینجا تلفن های اندروید 12 که تاکنون اعلام شده اند را معرفی می کنیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *