BT TV Box Pro با 4K HDR پشتیبانی Dolby Atmos را اعلام کردBT در حال راه اندازی رمزگشای جدیدی در BT TV Box Pro است و آماده ارائه یک به روزرسانی بزرگ نسبت به مدل قبلی است.

ما فقط در سال گذشته بررسی مدل قدیمی خود را به روز کردیم و در مورد نحوه شروع به نظر رسیدن و احساس اینکهنه بودن آن کمی اظهار نظر کردیم. Sky Q و سایر رمزگشاها جعبه BT را در بخش مشخصات و ویژگی ها ترک کردند ، بنابراین این تازه سازی باید BT را به حالت برابری بازگرداند.

از نظر شنیداری و بصری ، برای مشتریان تلویزیون BT در دسترس است ، Box Pro از 4K HDR (HDR10 و HLG) و صدای Dolby Atmos پشتیبانی می کند (در صورت مصرف زیاد BT Sport بسیار عالی است). ساخت و ساز با کیفیت ، بسیار زیبا تر و با ظاهری دلپذیرتر ، زیبایی شناسی مدرن تری را نشان می دهد.

تعامل اصلی بینندگان با جعبه از طریق کنترل از راه دور بلوتوث جدید است که گفته می شود تجربه سریعتر و نرم تری را ارائه می دهد ، و همچنین به این معنی است که جعبه می تواند دور از دید شما ذخیره شود و همچنان به اشیا your شما پاسخ دهد و فشار دهد.

فضای ذخیره سازی به 1 ترابایت افزایش یافته است – دو برابر ظرفیت جعبه قبلی و BT می گوید که می توان حدود 600 ساعت ضبط را ذخیره کرد.

برای چهار تیونر جا وجود دارد ، بنابراین مشتریان می توانند حداکثر 3 نمایش ضبط کنند و همزمان چهارمین نمایش را تماشا کنند.

همچنین گزارش شده است که “رابط کاربری” بهبود یافته است. تب My TV دارای تمرکز بصری بیشتری است و دسترسی راحت تری به ضبط ها و لیست تماشای درخواستی دارد.

مانند جعبه تلویزیون BT قبلی ، مدل Pro با جستجوی یکپارچه برای کمک به ساده سازی مشاهده و از بین بردن “نیاز به یادآوری اینکه کدام نمایش در کدام سیستم عامل است” کمک می کند. همچنین یک عملکرد برای مکث ، عقب و ضبط وجود دارد.

در ابتدا ، BT TV Box Pro فقط یک اتصال کابل فعال خواهد داشت ، اما برای بعداً در سال 2021 به روزرسانی در نظر گرفته شده است که شامل Wi-Fi باشد.

با فروش ، BT TV Box Pro در ابتدا در اختیار مشتریانی قرار می گیرد که بسته VIP VIP BT (ماهیانه 65 پوند) دریافت می کنند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *