iCloud Plus چیست؟ سرویس ابری جدید اپل توضیح داده شده استاپل در جریان گزارش اصلی WWDC 2021 از سرویس جدیدی به نام iCloud Plus رونمایی کرد همراه با iOS 15 و iPad OS 15.

ما تمام آخرین جزئیات iCloud Plus را گردآوری کرده ایم تا قبل از ثبت نام دقیقاً بدانید چه چیزی دریافت می کنید.

iCloud Plus در اصل یک نسخه کاملتر از iCloud است ، یک سرویس ابری است که به شما امکان می دهد محتوایی مانند فایل ها ، یادداشت ها ، عکس ها و فیلم ها را بدون اشغال فضای دستگاه Apple خود ذخیره کنید.

اولین عملکرد جدید نامیده می شود پخش خصوصیکه به شما امکان می دهد با رمزگذاری خودکار ترافیک خروجی ، در Safari در حالت حریم خصوصی جدید گشت و گذار کنید. این بدان معنی است که هیچ کس ، از جمله اپل ، نمی تواند فعالیت مرور شما را ببیند.

ایمیل من را مخفی کنید ویژگی جدید دیگری است که به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل موقت ایجاد کنید تا نامه را به صندوق پستی اصلی خود هدایت کنید. این بدان معناست که شما می توانید با آدرس ایمیل موقت در فروشگاه آنلاین ثبت نام کرده و سپس هر بار که شروع به خسته شدن از هرزنامه های ارسالی توسط این سایت می کنید ، آن را حذف کنید.

اپل حتی در صورت درخواست آدرس های ایمیل تصادفی را در اختیارتان قرار می دهد ، بنابراین لازم نیست هر بار که می خواهید از این ویژگی حریم خصوصی هوشمند استفاده کنید آدرس ایمیل منحصر به فرد خود را اختراع کنید.

آخرین ویژگی به شما امکان می دهد ویژگی خود را متصل کنید دوربین امنیتی Homekit در حساب iCloud خود ، بنابراین فیلم های گرفته شده به طور خودکار در حساب شما بارگذاری می شوند. شما می توانید چندین دوربین را به حساب iCloud خود متصل کنید ، و اپل تأیید کرده است که در حد مجاز ذخیره سازی iCloud حساب نمی شود.

اپل تأیید کرده است که iCloud Plus در مقایسه با برنامه های استاندارد iCloud شاهد افزایش قیمت نخواهد بود. این بدان معنی است که بهتر است در مورد آن به عنوان یک سرویس بهبود یافته تصور کنید ، نه به عنوان یک سطح کاملاً جدید.

در حال حاضر اپل بابت 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی 0.79 0. / 0.99 دلار در ماه ، ماهیانه 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی 2.49 پوند / 2.99 دلار در ماه و ماهانه 2 ترابایت 6.99 پوند / 9.99 دلار در ماه هزینه دارد.

همچنین یک طرح iCloud رایگان وجود دارد که شما را به 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی محدود می کند. با این حال ، به نظر می رسد با استفاده از این طرح رایگان امکان دسترسی به ویژگی های جدید iCloud Plus را نخواهید داشت.

اگر نگران حریم خصوصی هستید ، باید بهترین راهنمای VPN ما را که بهترین ابزارهای محافظت از داده را که آزمایش کرده ایم ، شرح دهد.

به نظر می رسد iCloud Plus یک انگیزه جدید عالی برای اشتراک در برنامه های خدمات ابری پولی موجود اپل است. اگر اپل قیمت را افزایش داده بود کمی نسبت به آن تردید دارم ، اما شکایت وقتی اپل برخی از ویژگی های جذاب و خصوصی حفظ حریم خصوصی را بدون هیچ گونه هزینه اضافی به برنامه های حق بیمه موجود خود اضافه کند ، دشوار است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *