Playdate ، کنسول بازی crank ، ماه آینده پیش فروش می شود


تاریخ بازی، کنسول بازی قابل حمل هند با صفحه مونوکروم ، تحویل هفتگی بازی و لنگ همراه با D-pad و دکمه های معمول ، ماه آینده پیش سفارش می شود.

توسعه دهندگان کنسول عجیب و غریب در ابتدا در دسامبر 2019 با توجه به تاریخ عرضه در سال 2020 راه اندازی شدند. اما Panic ، شرکت پشتیبان آن گفت: در حالی که همه گیری ها این برنامه ها را متوقف کرده و در عوض تا پایان سال ارسال می شوند. شب گذشته یک فیلم بروزرسانی 15 دقیقه ای پخش شد.

Panic همچنین گفت که لپ تاپ کمی گران تر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، خواهد بود: 179 دلار (126 پوند) به جای 149 دلار (105 پوند). گرچه هیچ کس افزایش قیمت را دلیل جشن گرفتن نمی داند ، اما دلیل خوبی برای آن وجود دارد: تعداد بازی ها دو برابر شده است و از یک فصل 12 بازی به 24 بازی منتقل می شود و هر هفته دو عنوان به طور خودکار در Playdate شما بارگیری می شود. فرض بر این است که این اجازه می دهد ، حافظه فلش نیز دو برابر شده و از 2 گیگابایت به 4 گیگابایت افزایش یابد.

بدون شک بخشی از جذابیت Playdate عنصر تعجب بازیکنان است ، زیرا هر بازی جدید تحویل داده می شود ، اما این شرکت صفحه نمایش هایی با عناوین 21 عنوان از 24 عنوانی را که برای فصل اول به کتابچه راهنما تحویل داده می شود ، نشان داده است. همه آنها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

این به خودی خود کاملاً آشکار نیست ، اما Panic چندین سازنده بازی مستقل شناخته شده را دارد که روی عناوین Playdate کار می کنند ، از جمله بنت فودی (QWOP ، غلبه بر) و زک گیج (سودوکو خوب ، شطرنج واقعاً بد) اگرچه برای فصل یک برنامه ریزی نشده بود ، اما همچنین مشخص شد که لوکاس پوپ ، طراح دو بهترین بازی رایانه ای ساخته شده در گذشته ، کاغذها لطفا و بازگشت اوبرا دین، یک بازی به نام مریخ بعد از نیمه شب برای قابل حمل نیز.

ما با Panic تماس گرفتیم تا کمی بیشتر در مورد چگونگی ارزیابی فصل های آینده و همچنین چگونگی مقابله با تقاضای کنسول بپرسیم. خبر خوب این است که دستگاه هرگز نباید به این ترتیب “فروخته شود”.

Cabel Sasser ، بنیانگذار Panic ، در این ویدئو گفت: “نگران نباشید ، Playdate در روز پیش فروش نیازی به فروش ندارد.” “برنامه ما این است که سفارشات را باز نگه داریم و Playdates را به تدریج بفرستیم در حالی که آنها را از کارخانه دریافت می کنیم. مسلماً هرچه زودتر سفارش دهید زودتر تحویل می گیرید اما در را به روی شما نمی بندیم. “

وحشت همچنین لوازم جانبی منحصر به فردی را نشان داد ، فقط در صورتی که مفهوم اصلی برای شما به اندازه کافی غیرعادی نباشد. این شرکت یک ایستگاه متصل به صورت اختیاری را به فروش می رساند که Playdate را شارژ می کند و به عنوان بلندگوی بلوتوث و نگهدارنده قلم نیز فعالیت می کند. قلم را که از بالا بیرون زده مشاهده می کنید (بله ، گنجانده شده است).

Playdate برای ماه آینده با اخطار یک هفته ای پیش رو خواهد بود تا پذیرندگان زودهنگام مشتاق بتوانند به خوبی و زودهنگام وارد شوند.

آنقدر دیوانه است که فقط می تواند کار کند؟

سخت مجذوب Playdate نمی شود. از طراحی زیبای زرد آن گرفته تا اجرای عامدانه این کنوانسیون از بسیاری جهات ، نمی توانید امیدوار باشید که هر بازی یک برنده است و Panic تعداد زیادی واحد به فروش می رساند.

البته هیچ کس انتظار ندارد سطل بفروشد ، اما صادقانه بگویم ، دشوار است که بدانید دقیقاً محدودیت برای کودک پانیک چیست. دهان به دهان چیز قدرتمندی است و مطمئناً نوید فصل های اضافی به او پا می دهد. از زمان استقرار واحد 12 بازیه ، مسیری طولانی طی شده است ، حتی اگر این به معنای افزایش قیمت 30 دلاری باشد.

روش کنترل میل لنگ ، اگرچه در هر بازی استفاده نمی شود ، اما برخی از محافظت از محصول را نیز ارائه می دهد. در صورت اتکا به ورودی کنترلی که هیچ دستگاه دیگری ارائه نمی دهد ، کمتر خطر انتقال بازی به جای دیگر وجود دارد.

بعید است نینتندو نگران تأثیر فروش بازی های آینده سوئیچ باشد ، اما نکته بسیار نینتندو در مورد این محصول و روش مدیریت منحصر به فرد آن وجود دارد که می تواند تصورات را به طور مستقل ثبت کند.

اما همانطور که نینتندو به خوبی می داند ، هر نوآوری عجیب و غریب نمی تواند به اندازه Wii Remote موفق باشد – گاهی اوقات شما فقط با یک پسر مجازی روبرو می شوید.

آلن مارتینمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *