Samsung Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 برای “کاهش قیمت بزرگ”


پوشه های تاشو آینده سامسونگ – Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 – آماده دریافت “کاهش قیمت بزرگ” برای مدل های قبلی گران قیمت خود هستند.

Sammobile ادعا می کند که این دو گوشی تاشو تا 20٪ ارزان تر از نسل قبلی خواهند بود و خریداران بالقوه Galaxy Z Fold 3 “کاهش قیمت تقریبا 400 دلار” را دنبال می کنند.

این بدان معناست که قیمت تاشو در حدود 1600 دلار (1130 پوند) است ، نه 1999 دلار (1412 پوند) که Galaxy Z Fold 2 در آن راه اندازی می شود.

اگرچه حتی اگر قیمت ها به دلار دقیق شود ، لازم به ذکر است که سامسونگ تبدیل کمتر دلاری دلار به پوند را نسبت به آن انتخاب می کند و پرچمدار تاشو سال گذشته در این طرف اقیانوس اطلس به 1799 پوند رسید.

اگرچه در گزارش SamMobile از Galaxy Z Flip 3 به عنوان کاهش قیمت نیز نام برده شده است ، اما هیچ ارقامی در این مورد ذکر نشده است و با توجه به اینکه Z Flip 2 با قیمت پایین 1380 دلار / 1300 پوند شروع می شود ، فضای مانور قابل توجهی کمتر است.

ما در مورد این گزارش با سامسونگ تماس گرفتیم و به ما گفتند که این شرکت در مورد شایعات و گمانه زنی ها توضیحی نمی دهد. تعجب آور نیست ، زیرا سامسونگ حتی به وجود Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 اعتراف نکرده است.

اما شایعات و درزهای مختلف باعث تورها می شود که پوشه ها در اواخر تابستان وارد می شوند. گزارش شده است که Galaxy Z Fold 3 مدلی است که در آن نوآوری اتفاق می افتد ، زیرا تلفن می گوید اولین دوربین زیر صفحه این شرکت را دارد و از S Pen پشتیبانی می کند – نوعی ویژگی که کاملاً در آن جای می گیرد لیست بهترین تلفن های اندرویدی ما در اطراف.

آیا احتمال کاهش قیمت وجود دارد؟

وقتی در مورد شایعات و نشتی ها بحث می کنیم ، همیشه می گوییم بهتر است آنها را با کمی نمک مصرف کنید. برای این منظور می توانید به راحتی دوز توصیه شده را دو برابر یا حتی سه برابر کنید.

آیا با عرضه دو نسل گلکسی Z Fold نزدیک به 2000 دلار ، آیا کاهش قیمت 20 درصدی برای سامسونگ قابل قبول است؟ و در میان کمبود جهانی تراشه هایی که از کنسول های بازی گرفته تا صنعت خودرو بر همه تأثیر می گذارد؟ ما فوق العاده مشکوک هستیم.

البته ، فناوری جدید با قیمت بالایی شروع می شود و پس از آنکه شرکت ها فرآیندهای تولید خود را بهبود می بخشند و اقدامات دیگری برای کاهش هزینه ها پیدا می کنند ، رو به کاهش است ، اما این خیلی زود به نظر می رسد.

در حالی که سامسونگ به اندازه کافی ثروتمند است تا سود خود را جلب کند (یا حتی ضرر کند) تا در صورت تمایل فرزندخواندگی را ترغیب کند ، اما کاهش متوسط ​​یا کاهش قیمت نسبت به نسل قبلی روش محتمل تری برای این شرکت به نظر می رسد.

اما اگر این گزارش دقیق باشد و سامسونگ تصمیم بگیرد با کاهش شدید قیمت ها فروش خود را افزایش دهد ، این می تواند نسلی باشد که هرجا بروید می توانید شاهد تا شدن باشید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *