SharePlay چیست؟ iOS 15 موسیقی و فیلم مشترک را برای گفتگو با FaceTime به ارمغان می آورد


اپل SharePlay را برای iOS 15 معرفی کرده است ، روشی جدید برای لذت بردن از چندرسانه ای با دوستان در مکالمات با FaceTime.

ویژگی جدید به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد آهنگ های اپل موزیک را به اشتراک بگذارید یا برنامه های تلویزیونی و فیلم های تلویزیون تی وی پلاس و همچنین سایر برنامه های پخش جریانی مانند دیزنی پلاس را تماشا کنید.

در نمایشی از WWDC 2021 ، رئیس iOS اپل کریگ فدریسی از ویژگی جدید رونمایی کرد که به کاربران آیفون نشان می دهد از آلبوم جدید Wolf Alice اپل موسیقی با هم لذت ببرند.

ویژگی جدید صدا را برای هر دو طرف ادغام می کند و به مکالمه ادامه می دهد. هنوز مشخص نیست که این مورد در زمان واقعی چقدر خوب کار می کند ، اما ما منتظر تلاش هستیم.

SharePlay همچنین دارای محتوای ویدیویی است. ما خدمات پخش جریانی زیادی را مشاهده کرده ایم که ویژگی های “تماشای مهمانی” را در طی یک بیماری همه گیر اضافه می کنند ، به خانواده و دوستان اجازه می دهند از شب های فیلم خانوادگی جدا باشند.

SharePlay این برنامه را به نمایش های Apple TV Plus مانند تد لاسو ، برای همه بشر و تلاش اسطوره ای ارائه می دهد. شما می توانید محتوای موجود در تماس FaceTime را مشاهده کنید در حالی که هنوز تصویر کوچک شریک مشاهده را برای همه این پاسخ های OMG مشاهده می کنید.

اپل همچنین گفت که برنامه های شخص ثالث به لطف API جدید SharePlay از SharePlay با Disney Plus ، Hulu ، ESPN Plus ، Paramount Plus و TikTok در این بخش پشتیبانی می کنند. جالب اینجاست که اگر کاربران دستگاهی با Apple TV داشته باشند ، در حالی که تماس FaceTime کل گروه را نشان می دهد ، می توانند محتوای تلویزیون خود را مشاهده کنند.

مورد اعتماد

این قطعاً یک عملکرد انتظار است. در نگاه اول ، تلاش برای شنیدن موسیقی هنگام لذت بردن از مکالمه به نظر می رسد که بسیار دشوار است ، بنابراین یک اجرا خواهد بود. ما دوست داریم که اپل به یک ویژگی بیننده ویدیو اضافه می کند ، و بسیار جالب است که ببینیم بسیاری از برنامه های شخص ثالث در آن وجود دارد. اگر تلویزیون اپل حتی بهتر داشته باشید ، در iPad بهتر از iPhone کار خواهد کرد.

SharePlay به عنوان بخشی از iOS 15 در دسترس خواهد بود که در حال حاضر در یادداشت اصلی WWDC 2021 اپل وجود دارد. ما انتظار داریم که بخشی از iPadOS 15 و tvOS 15 باشد که احتمالاً به زودی در طول رویداد سالانه رونمایی خواهد شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *