Siri سرانجام با رونمایی اپل از ارتقاdes گسترده Homekit به دستگاه های شخص ثالث می رسد


اگر یک چیز وجود داشته باشد که Apple Siri و HomeKit را در وسط نگه می دارد ، این تعداد نسبتاً کمی دستگاه است که دستیار صوتی در آن کار می کند ، در مقایسه با Amazon Alexa و Google Assistant. به همین دلیل است که بهترین راهنمای ما برای اسپیکرهای هوشمند تحت تأثیر محصولات رقیب است.

با پشتیبانی از شخص ثالث ورودی سیری ، وقتی اپل دستیار صوتی خود را برای طیف وسیعی از دستگاه ها در دسترس قرار می دهد ، این تغییر می کند.

اپل در جریان گزارش اصلی WWDC اعلام کرد ، پشتیبانی شخص ثالث از Siri در اواخر امسال ارائه می شود ، با توسعه دهندگان که می توانند دستیار صوتی را مستقیماً در محصولات خود ادغام کنند.

به عنوان مثال ترموستات هوشمند Ecobee با Siri یکپارچه است ، نه بلندگوی هوشمند HomePod رقابتی که انتظار دارید. این یک حرکت بالقوه قدرتمند است که به جای اینکه فقط به بلندگوهای هوشمند پراکنده در اطراف خانه شما اعتماد کنید ، هوشمندی صدا را مستقیماً در دستگاه قرار می دهد.

به دلایل امنیتی ، تمام دستورات Siri شخص ثالث از طریق HomePod یا HomePod Mini به شبکه محلی شما هدایت می شوند.

اگرچه پشتیبانی از شخص ثالث سیری بزرگترین اعلامیه بود ، اپل همچنین تعدادی از ویژگی های جدید HomeKit را اعلام کرد. در زیر مواردی را که باید از آنها مراقبت کنید ، تجزیه می کنیم.

اپل همچنان به بهبود کیفیت پلت فرم ذخیره سازی cloud HomeKit Secure Video خود ادامه می دهد. امسال او در حال شناسایی بسته است که وقتی شخصی بسته ای را به خانه شما تحویل می دهد ، به شما هشدار می دهد. این ویژگی مدتی است که در دوربین های دیگر مانند Arlo Pro 3 وجود دارد ، اما دیدن آن در اینجا بسیار خوب است.

قفل های هوشمند مانند Yale Linus بسیار عالی در حال افزایش هستند ، اما می توان قفل آنها را باز کرد. با کلیدهای Home ، کاربران HomeKit در آیفون یا Apple Watch می توانند با یک ضربه قفل درب خود را باز کنند.

صحبت از اپل واچ است ، به روزرسانی های برنامه Home به شما امکان می دهد از Intercom برای ارسال پیام به سایر کاربران و بلندگوهای هوشمند استفاده کنید و دستگاه هایی را که به احتمال زیاد با آنها تعامل دارید به صورت هوشمند نشان دهید.

Matter ، پروتکل خانه هوشمندی است که اپل ، آمازون و گوگل از آن پشتیبانی می کنند تا دستگاه های هوشمند به خوبی با هم بازی کنند ، با iOS 15 ارائه می شود. با نسخه جدید برنامه Home ، کاربران می توانند همه دستگاه های HomeKit و Matter را کنترل کنند از یک مکان انتظار می رود پشتیبانی بیشتر دستگاه را مستقیماً از برنامه Home مشاهده کنید.

مورد اعتماد

کمبود تعمیر و نگهداری هر پلتفرم خانه هوشمند کمی تحت الشعاع قرار می گیرد: دستگاه هایی که با یک سیستم کار می کنند در سیستم دیگر موجود نیستند. این ناامیدکننده است و باعث می شود که یک فرد عادی بتواند خانه هوشمند خود را به خوبی در کنار هم کار کند.

امروز ، اپل دو روش جدید برای بهبود وضعیت ارائه داده است. اول ، با iOS 15 ، اپل از Matter پشتیبانی می کند. پروتکل جدید خانه هوشمند که به منظور گفتگو کردن دستگاه های هوشمند با یکدیگر طراحی شده است نیز توسط آمازون پشتیبانی می شود و پشتیبانی Google Material باید به طور چشمگیری تعداد دستگاههایی را که می توانید از طریق برنامه Home (یا در صورت انتخاب سیستم دیگر کاملاً کنترل کنید) افزایش دهد.

دوم ، اپل ، با باز کردن سیری برای استفاده توسط اشخاص ثالث ، شاهد فرار دستیار صوتی فقط از دستگاه های اپل است. این به معنای انتخاب بیشتر در مورد اینکه از کدام دستیار صوتی می خواهید در خانه خود استفاده کنید ، خواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *