برنامه جدید Xbox TV برای Game Pass اعلام شده استمایکروسافت اعلام کرده است که به زودی یک برنامه Xbox TV راه اندازی خواهد کرد که به مشترکان Game Pass Ultimate امکان می دهد مانند Halo ، Forza و دیگران بدون نیاز به کنسول یا کامپیوتر در تلویزیون خود بازی کنند.

ایکس باکس در حال کار با “تولیدکنندگان تلویزیون جهانی” برای معرفی برنامه Xbox TV به تلویزیون ها است. با استفاده از فناوری پخش ابری xCloud ، کاربران برای انجام بازی های مختلف در سرویس Game Pass فقط به اشتراک ، کنترل کننده و اتصال به اینترنت (حداقل سرعت بارگیری 10 مگابیت بر ثانیه) احتیاج دارند.

در حال حاضر ، Game Pass از طریق xCloud فقط در تلفن های همراه ، تبلت ها و کنسول ها از طریق یک برنامه ویژه و مرورگر بتا در دسترس است. با این حال ، مایکروسافت همچنین تأیید کرده است که پشتیبانی xCloud به کنسول های Xbox می آید ، که به طور بالقوه می تواند به این معنی باشد که شما می توانید بازی های پشتیبانی شده را بدون بارگیری آنها بازی کنید.

با این حال ، برنامه Xbox TV آینده هیجان انگیزترین مورد را احساس می کند ، به بازیکنان اجازه می دهد بدون نیاز به دستگاه اضافی در اتاق نشیمن خود شروع به بازی کنند. مایکروسافت همچنین پیش از این (از طریق The Verge) اشاره کرده بود که می تواند یک Stream Stream را برای Xbox منتشر کند ، که احتمالاً یک برنامه Xbox TV از قبل بارگیری شده دارد. این بدان معناست که کسانی که دارای تلویزیون بدون ویژگی های هوشمند هستند همچنان به Game Pass دسترسی خواهند داشت.

مایکروسافت همچنین فاش کرده است که با به روزرسانی سرورهای خود با سخت افزار Xbox Series X ، ارائه زمان بارگذاری سریع تر ، نرخ فریم بهبود یافته و گرافیک به روز شده برای بازی های بهینه شده ، تجربه xCloud را بهبود می بخشد.

متأسفانه ، هیچ تاریخ خاصی برای راه اندازی برنامه تلویزیون و X سرور وجود ندارد ، اما فکر نمی کنیم طولانی شود.

اخبار اپلیکیشن Game Pass برای تلویزیون های هوشمند به سختی تعجب آور است ، اما همچنان یک حرکت قابل توجه برای Xbox و بقیه صنعت بازی است. ما قبلاً می دانیم که Game Pass چقدر ارزش دارد ، اما دسترسی به آن از طریق تلویزیون – بدون نیاز به رایانه یا کنسول – قدم بزرگی برای سرویس است.

این می تواند بازار عظیمی را برای Xbox باز کند و به هر کسی که دارای اتصال اینترنت مناسب است اجازه می دهد بدون تغییر هزینه بالای کنسول یا رایانه وارد بازی شود. قبلاً هم دیده ایم که در سالهای اخیر دوست داشتن نتفلیکس و دیزنی پلاس چقدر موفق بوده اند ، بنابراین پیروی از این روش برای Xbox بسیار منطقی است.

آیا xCloud کنسول های زائد خواهد ساخت؟ در هر زمان در آینده نزدیک ، زیرا پخش جریانی هنوز نمی تواند عملکرد کنسول فیزیکی را تولید کند. و فراموش نکنیم که هر کسی که در حال حاضر از xCloud استفاده می کند به کتابخانه Game Pass بستگی دارد. بسیاری از بازی های خارق العاده در سرویس وجود دارند ، اما هنوز برخی از نقص های قابل توجه وجود دارد. اما چیزی را از Xbox بردارید ، این یک حرکت تولیدکننده است که باعث می شود بازی ها در آینده بیشتر در دسترس و قابل دسترسی باشند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *