مایکروسافت در حال کار بر روی Surface Duo 2 – گزارش است


Surface Duo ممکن است جهان را تسخیر نکند ، اما این امر مانع از برنامه ریزی بیشتر مایکروسافت در صورت اقدام نشده است Windows Central باید به منابع اعتماد کرد.

این سایت ادعا می کند که Surface Duo 2 با نام رمز “Zeta” در نیمه دوم سال و به احتمال زیاد در سپتامبر یا اکتبر منتشر خواهد شد. نکته اساسی ، این برخی از مشخصات داخلی است که باعث شده Surface Duo اصلی با تأخیر در ماه فوریه در انگلستان راه اندازی شود ، تا حدودی گران شود.

منابع ذکر شده می گویند که Surface Duo 2 با “آخرین پرچمدار SoC برای سال 2021” عرضه می شود ، که سایت به طور منطقی Qualcomm Snapdragon 888 را می پذیرد. این نه تنها به این معنی است که Surface Duo 2 دارای سرعتی مطابق با بهترین گوشی اندرویدی است در اطراف Samsung Galaxy S21 Ultra ، اما همچنین قادر به اتصال به شبکه های 5G است.

این گزارش همچنین ادعا می کند که Surface Duo 2 این بار شامل NFC است که امکان پرداخت بی سیم را فراهم می کند و همچنین “سیستم دوربین خارجی با رونق بیشتر برای عکاسی بهتر”. صفحات صفحه کمی بزرگتر خواهند بود ، احتمالاً به دلیل نازک ترین فریم ها ، که به “تناسب و پایان منطقی تر” منجر می شود.

اگر عاشق سبک اصلی Surface Duo نبوده اید زیاد نگران نباشید. در این گزارش آمده است که تغییرات در شکل و اندازه “عمدتا قابل مشاهده نیست ، مگر اینکه شما Duo 1 برای مقایسه در کنار هم داشته باشید.”

ما برای جویا شدن گزارش با مایکروسافت تماس گرفته ایم و با تماس شرکت این بخش را به روز می کنیم.

بار دوم خوش شانس؟

همانطور که معاون ویرایشگر ماکس پارکر هنگام انتشار در انگلیس نوشت ، Surface Duo اصلی در نهایت دستگاهی بود که حتی قبل از ورودش احساس تاریخ می کرد. در مقایسه با سامسونگ Galaxy Z Fold 2 ، که همزمان در ایالات متحده راه اندازی شد ، Surface Duo با دو صفحه نمایش جداگانه صدف خود دست و پا گیر بود و با نرم افزار صفحه نمایش دوتایی که برای زمان نمایش کاملاً آماده نبود ، بهبود یافته است.

ویژگی های احتمالی توضیح داده شده در بالا برخی از مشکلات را برطرف می کند – توجیه پرداخت چهار رقمی برای تلفن با بالاترین رده از دستگاه های داخلی کار ساده ای است – اما اگر واقعاً از نظر ظاهری با گوشی اصلی متفاوت نباشد ، مایکروسافت می تواند با همان مشکل روبرو شود مقاومت که با اصلی مطابقت دارد.

با این حال ، ممکن است هنوز بازاری برای دستگاهی با عملکرد دوگانه مانند این وجود داشته باشد و پتانسیل آن به وضوح وجود دارد. هنگامی که این دستگاه برای اولین بار معرفی شد ، Panos Panay مایکروسافت در واقع از مزیت دو صفحه نمایش به جای یک صفحه تاشو صحبت کرد: “ما کاملاً علمی می دانیم که در دو صفحه نمایش – بیشتر از یک صفحه نمایش بیشتر بهره خواهید برد. او می تواند این کار را انجام دهد ، “گفتم. “اما باید ظریف باشد.”

Elegance شاید نقصی باشد که Surface Duo هنوز باید برطرف کند ، اما نشانه هایی از رسیدن این نرم افزار وجود دارد: برنامه Xbox Game Pass نرم افزار Surface Duo اکنون از یک صفحه بازی در صفحه پایین پشتیبانی می کند و باعث می شود تقریباً مانند یک Nintendo 3DS احساس شود. مثلا. اگر مایکروسافت بتواند موارد مشابهی را پیدا کند ، ممکن است در Surface Duo همچنان حیات وجود داشته باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *