Audio Pro P5 یک بلندگوی بی سیم جمع و جور و قابل حمل است


مارک سوئدی Audio Pro بلندگوی قابل حمل P5 – کوچکترین بلندگوی بی سیم تاکنون را اعلام کرده است.

با تابستان (به نوعی) اینجا ، Audio Pro P5 طوری طراحی شده است که می تواند به عنوان یک همراه مناسب برای بلندگوها باشد که می توانید در سفرها با خود ببرید.

با ابعاد 220 میلی متر در 100 میلی متر ، کاملاً جمع و جور است و می تواند به راحتی در کیف و چمدان جای گیرد ، وقتی (امیدوارم) به آب و هوای آفتاب گیر تر پرواز می کنید یا شاید هنگام لذت بردن از “اقامت” بلندگو را نیز با خود ببرید.

با وزنی بیش از یک پوند ، این مشکلات حمل غیرضروری ایجاد نمی کند ، و بند مچ کمک می کند بلندگو هنگام پوشیدن نزدیک به آن باشد ، یا می توانید از آن برای آویزان کردن بلندگو استفاده کنید.

از نظر ظاهری ، P5 از نظر ظاهری کاملاً ساده است اما برای مقاومت در برابر هوای بد انگلیس با مقاومت IPX4 در برابر باد و باران نیز ساخته شده است. عمر باتری تا 18 ساعت است که بسیار بالاتر از حد معمول است که ما اغلب از بلندگوهای قابل حمل می بینیم. دکمه های پاور ، ولوم و جفت شدن در بلندگو گنجانده شده است.

انتظار می رود P5 همان صدای سرگرم کننده ای را که از بلندگوهای بزرگتر Audio Pro انتظار داریم ارائه دهد و با بلندگوی 1 اینچی و ساب ووفر 3.2 اینچی سفارشی که توسط تقویت کننده 35 وات پشتیبانی می شود ، مارک سوئدی ادعا می کند که فقط صدای قدرتمندی را ارائه نمی دهد ، اما می تواند “یک پاسخ فرکانس بسیار کم” را ارائه دهد.

از نظر اتصال ، از بلوتوث 5.0 و همچنین یک سوکت AUX فیزیکی برای اتصال دستگاه دیگر پشتیبانی می شود. پشتیبانی از فایل شامل MP3 ، WMA ، AAC ، FLAC و Apple Lossless است که برای کسانی که اشتراک Apple Music دارند راحت است. برای صدای بیشتر می توانید دو P5 را با هم جفت کنید.

Audio Pro P5 اکنون با قیمت 140 پوند در دسترس است (10 ژوئن). این همچنین باعث می شود Sonos Roam (159 پوند) ، JBL Charge 5 (160 پوند) و B&O Beosound Explore (169 پوند).

آیا “عادی جدید” فرا می رسد؟

وقتی طرفین از نتیجه گیری مربوطه رها می شوند ، ممکن است این تابستان باشد که همه چیز به نوعی به حالت عادی برگردد.

به همین ترتیب ، به نظر می رسد مارک های بلندگوهای صوتی خوشبین هستند که مردم به دنبال بیرون رفتن هستند ، به همین دلیل جریان اخیر راه اندازی شده است. و با توجه به اینکه اولین افکار مردم جلب نظر همه خواهد بود ، به نظر می رسد بلندگوی بی سیم قابل حمل می تواند همراه خوبی برای رونق بخشیدن به پرونده باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *