Beats Studio Buds ، در مقررات دیده می شود


به نظر می رسد اولین هدفون بی سیم واقعی از Beats است PowerBeats Pro (تصویر بالا) تقریباً آماده نمایش هستند.

پس از حضور در مکان های مختلف در هفته های اخیر ، Beats Studio Buds قبلاً در پایگاه داده کمیسیون ارتباطات ملی تایوان (NCC) ظاهر شده است ، همانطور که MacRumors اشاره کرده است.

اگرچه از سال 2014 عضوی از خانواده اپل است ، اما بیت هویت خود را حفظ کرده و به نظر نمی رسد که جوانه های استودیوی Beats به AirPods تغییر نام دهند. همانطور که از عکس ها می بینید ، شکل ظاهری کاملاً متفاوت است و دارای طراحی بی پایه است. این طراحی جمع و جور اطمینان می دهد که فضای زیادی را اشغال نمی کنند ، همانطور که در نوار مقیاس گوشه همراه نشان داده شده است.

عکس دیگر نشان دهنده یک جوانه Beats Studio Bud است که نشان می دهد گزینه های متعددی برای اطمینان از تناسب اندام و عایق صوتی بهتر ارائه خواهد شد.

هر دو جوانه استودیوی Beats و کیف شارژ همراه (عکس زیر) دارای یک آرم برجسته Beats هستند.

جالب است که در سند همراه آمده است که جعبه از طریق USB-C شارژ می شود ، نه کابل Lightning متعلق به خود اپل ، که نه تنها برای AirPods و آیفون ها ، بلکه PowerBeats Pro نیز استفاده می شود. این ممکن است نشانه این باشد که اپل اکنون Beats را راهی برای دسترسی به مصرف کنندگان خارج از اکوسیستم اپل می داند.

اگرچه در اینجا با رنگ سیاه به تصویر کشیده شده است ، اما MacRumors می گوید که Beats Studio Buds نیز به رنگ های قرمز و سفید در دسترس خواهد بود. در واقع ، ما قبلاً به نسخه سفیدی نگاه کرده ایم که ستاره بسکتبال و علاقه مند به Beats ، LeBron James ، در یک عکسبرداری در ماه گذشته در Instagram با 87 میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشته بود.

چندی پیش غیر معمول نیست که شرکت ها محصولات خود را با انجیلی های مشهور به اشتراک می گذارند و شاید به یاد داشته باشید که Mac Pro اپل قبل از اینکه رسماً راه اندازی شود ، در یکی از داستان های اینستاگرام DJ Calvin Harris ظاهر شده است. با توجه به اینکه جیمز کل شنوندگان Beats را برای یک تیم بسکتبال در سال 2008 به ایالات متحده اهدا کرد ، تعجب آور نیست که وی اولین نمونه های نمونه محصولات خود را دریافت کند.

ما برای نظر در مورد جوانه های استودیوی منقضی شده با Beats تماس گرفتیم و وقتی پاسخی دریافت کردیم این آهنگ را به روز خواهیم کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *