تعجب! به روزرسانی رایگان نسل بعدی Star Wars Jedi: Fallen Order در دسترس استدر داستان های علمی ، نسل بعدی مترادف با Star Trek است ، نه جنگ ستارگان. ما برای به روزرسانی نسل بعدی Jedi: Fallen Order یک استثنا قائل خواهیم شد.

EA و Respawn Entertainment از بازی تحسین شده Star Wars که اکنون با ارائه وضوح بهبود یافته ، نرخ فریم و زمان بارگذاری سریعتر ارائه شده است ، از بروزرسانی رایگان بین نسل ها خبر داده اند.

بنابراین ، اگر این بازی را برای کنسول PS4 یا Xbox One خریداری کرده باشید ، در صورت ارائه مدارک اثبات خرید EA ، می توانید به صورت رایگان نسخه PS5 و Xbox Series X / S را دریافت کنید (می توانید این کار را اینجا انجام دهید). اگر آخرین نسخه را ندارید ، می توانید با تمام نسخه های به روز شده نسل بعدی با قیمت 39.99 دلار بازی کنید. در پستی در وب سایت EA ، این شرکت بهبودها را با جزئیات شرح داد:

این نسخه نسل بعدی بهترین تجربه ممکن را برای تجربه Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی کنسول ها فراهم می کند ، و پیشرفت های فنی زیر را به همراه دارد:

بافتها و دارایی های با وضوح بالاتر
وضوح تصویر 4K / HDR
عملکرد بهتر 60 فریم در ثانیه
به طور قابل توجهی سریعتر شارژ می شود

در یک پرسش و پاسخ در همان صفحه ، EA گفت که غنائم و دستاوردها با بازی های رزرو شده منتقل می شوند. اگر نسخه Deluxe Edition بازی را خریداری کرده باشید ، این مورد نیز منتقل می شود. در PS5 ، با روشن بودن عملکرد ، این بازی با سرعت 1440p با سرعت 60 FPS اجرا می شود ، در حالی که اگر خاموش باشد ، با رزولوشن 4K بالاتر از 30 FPS دریافت خواهید کرد.

در بررسی سفارش Jedi Fallen Order در پایان سال 2019 ، ما از پنج بازی احتمالی چهار ستاره به بازی دادیم ، و ستایش از مبارزات تک نفره ، سکانس های سفر نفس گیر و نبردهای بزرگ سینمایی را ستودیم.

داور ما می نویسد: “جنگ ستارگان جدي: نظم افتاده به دور از شاهكار است ، اما اينكه بگوييم بدون برخی از عمده ترين نقايص آن می توانست باشد ، تاكنون آموخته نشده است. در واقع ، شما می توانید از گذشته داستان ملایم و اشتباهات ناجور گذشته عبور کنید و در عوض از یک نبرد شادی آور ، سینماتیک هیجان انگیز و یک بستر نرم لذت ببرید. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *