هدفون های برتر اپل را با زیر 152 پوند دریافت کنیدمعامله مناسب برای هر کاربر آیفون یا آیپد – AirPods Pro فوق العاده 4.5 ستاره از قیمت اصلی خود یعنی 249 پوند سقوط کرده است.

هدفون بی سیم اصل Premium اصلی در فروشگاه Red Rock UK eBay فقط به 189.95 پوند کاهش یافته است ، اما به لطف کد تخفیف تازه اعلام شده بدون فروشگاه (که تا 14 ژوئن ادامه دارد) ، می توانید قیمت را حتی کمتر از 151.96 پوند انگلیس کاهش دهید.

معامله: AirPods Pro فقط با 151.96 پوند (249 پوند بود) – از کد SHOP4LESS استفاده کنید

اگر هر دو تخفیف را در نظر بگیرید ، می توانید در مجموع 97.04 پوند انگلیس پس انداز کنید. این تقریباً پول کافی برای خرید اپل موزیک در تمام طول سال است ، به شما این امکان را می دهد تا با دسترسی به بیش از 75 میلیون آهنگ از AirPods جدید خود نهایت استفاده را ببرید.

معاون ویراستار ماکس پارکر یکی از طرفداران بزرگ AirPods Pro است که نشان معتبر ویژه به آنها اعطا می کند و در بررسی خود پیشنهاد می کند: “AirPods Pro هدفون گوش بسیار خوبی است و توصیه می شود ، به خصوص اگر در اکوسیستم iOS عمیق باشید. . صدای عالی دارند ، بسیار راحت تر از هدفون های رقابتی هستند و ANC بسیار کارآمد است. به این ویژگی AirPods معمولی مانند اتصال قوی و جفت شدن آسان اضافه کنید و شما یک محصول کاملاً کامل دارید. “

برای شیرین کردن بیشتر معامله ، اپل به تازگی فناوری Spatial Audio را به Apple Music معرفی کرده است. با استفاده از این ویژگی ، با حرکت سر خود ، جهت صدا تغییر می کند و این تصور را ایجاد می کنید که در آنجا در یک استودیوی زنده قرار دارید.

در حالی که AirPods Pro از لحاظ فنی با تلفن های اندرویدی کار می کند ، در این روند مقدار قابل توجهی از ویژگی های خود را از دست خواهید داد ، بنابراین من توصیه می کنم فقط اگر ریشه در اکوسیستم iOS دارید ، یک جفت بگیرید. با این حال ، اگر متناسب با این لایحه باشید ، دیگر جفت هدفون بی سیم واقعی موجود نیست.

معامله: AirPods Pro فقط با 151.96 پوند (249 پوند بود) – از کد SHOP4LESS استفاده کنید

سهام در حال حاضر کم است ، بنابراین اگر می خواهید از این معامله خارق العاده استفاده کنید ، حتماً از کد استفاده کنید بدون فروشگاه قبل از اینکه برای همیشه ناپدید شودمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *