پیش پرده ، تاریخ انتشار و موارد دیگر در Summer Games Fest نشان داده شده استElden Ring: در اینجا یک فروشگاه یک طرفه برای همه اخبار ، اطلاعات و اطلاعات درز شده برای عنوان آینده توسط نویسنده بازی تاج و تخت جورج RR مارتین و مدیر دارک سولز ، هیدتاکا میازاکی وجود دارد.

از زمانی که اولین بار در E3 2019 اعلام شد ، طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن حلقه Elden هستند – به ویژه به عنوان یک اتفاق نادر برای دیدن چنین همکاری بین دو تیتان صنعتی (اشک برای Silent Hills لغو شده).

با این حال ، پس از نزدیک به دو سال ، سرانجام انتظار به پایان رسید ، زیرا ما اطلاعات خاصی در مورد بازی داریم ، از جمله سبک بازی ، که شامل کدام کنسول ها به بازی و مهمتر از همه ، تاریخ انتشار آن است. بیایید به هر آنچه در مورد حلقه الدن می دانید غوطه ور شویم.

تریلر جدید گیم پلی بازی Elden Ring که در جریان Summer Games Fest 2021 معرفی شد ، ایده بهتری از انتظارات برای گیمرها به ما می دهد. برای مبتدیان ، به نظر می رسد این بازی از زیبایی شناسی سری Demon Souls و Dark Souls وام گرفته شده است ، با جنگجویان به سبک قرون وسطایی که در میان انبوهی از دشمنان مزاحم اما بسیار باهوش می جنگند.

https://www.youtube.com/watch؟v=qDNq9f_UpRw

به نظر می رسد که Elden Ring نیز بسیار شبیه به بازی Dark Souls بازی کند ، و غوغا سفارش روز است. اگرچه دانستن اینکه Elden Ring دقیقاً چه مقدار از سری Souls خواهد کشید دشوار است ، انتظار داشتن سطح دشواری با میازاکی در راس آن بسیار آسان است.

با این حال ، آنچه واقعاً در اینجا تحت تأثیر قرار می دهد این است که به نظر می رسد Elden Ring یک بازی جهان باز است ، زیرا قهرمان اصلی خود را می بینیم که از طریق میله های وسیع سوار بر اسب می شود. خیلی متفاوت از The Legend of Zelda: The Breath of the Wild نیست ، اما با لحنی به مراتب تیره تر.

پیوستن به مردم ، Elden Ring قرار است در 21 ژانویه 2022 منتشر شود.

این تاریخ جدید در مقایسه با تعطیلات ابتدایی سال 2021 کمی به تأخیر افتاده است ، اما با توجه به تاثیری که همه گیر در توسعه بازی ها داشته است ، تاریخ انتشار بعدی کاملاً منطقی است.

اگر هنوز به یکی از کنسول های نسل بعدی ارتقا نیافته اید ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا Elden Ring از دسترس شما خارج می شود؟ خوب ، از گیمرهای دیگر نترسید ، زیرا Elden Ring در Xbox One و PS4 و همچنین PS5 ، Xbox Series X / S و PC به بازار خواهد آمد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *