چگونه آمازون اکو خود را مجبور به بروزرسانی کنیم


اگرچه Alexa آمازون آمازون عمدتاً در فضای ابری کار می کند و به روال سنتی نیاز به بروزرسانی ندارد ، بلندگوهای هوشمند شما هنوز با نرم افزاری کار می کنند که به روزرسانی منظم را دریافت می کنند. یا به عنوان رفع اشکال ، یا برای معرفی توابع محلی جدید.

بلندگوها باید به طور خودکار به روز شوند ، اما در غیر این صورت ، راهنمای ما را دنبال کنید تا بفهمید چگونه Amazon Echo خود را مجبور به به روزرسانی کنید.

در بیشتر موارد ، بلندگوهای هوشمند Echo ، مانند Echo (نسل 4) ، هنگامی که به اینترنت متصل هستید ، به طور خودکار به روز می شوند.

با این حال ، اگر مدلی دارید که مدتی است آن را روشن نکرده اید یا نسخه دست دوم آن را خریداری کرده اید ، ممکن است متوجه شوید که این مدل قدیمی است و از آخرین ویژگی ها برخوردار نیست. در این مرحله ، ممکن است لازم باشد Echo خود را مجبور به بروزرسانی کنید.

پس از اتصال Echo خود به حساب آمازون الکسا ، می توانید بررسی کنید کدام نسخه سیستم عامل کار می کند. برنامه الکسا را ​​باز کرده و دستگاه ها را انتخاب کنید. Echo & Alexa را لمس کنید ، سپس بلندگوی Echo را که می خواهید بررسی کنید انتخاب کنید. به پایین بروید و برای دیدن نسخه نرم افزار فهرست شده در بخش “نسخه نرم افزار دستگاه” به پایین ضربه بزنید.

می توانید جدیدترین نسخه های نرم افزار را در وب سایت آمازون بررسی کنید. فقط بخاطر داشته باشید که نمایش جدیدترین دستگاه ها ممکن است مدتی طول بکشد. وقتی بررسی کردم ، اکو شو (نسل 3) در لیست بود ، اما اکو شو 8 (نسل 2) وجود نداشت.

اگر بین نسخه فعلی نرم افزاری که استفاده می کنید و جدیدترین نرم افزار مغایرت داشته باشید ، Echo شما باید به روز شود.

اگر صدای اکو (صوتی بدون نمایشگر) دارید ، باید به طور خودکار از اینترنت به روز شود.

با این حال ، هنگام استفاده از آن به روز نمی شود. به همین دلیل ، بهترین راه مجبور کردن به روزرسانی این است که دکمه قطع را از بالا فشار دهید و سپس بلندگو را بین 15 دقیقه تا یک ساعت بگذارید. همچنین می توانید بلندگو را خاموش ، دوباره روشن کرده و سپس بلافاصله دکمه قطع را لمس کنید.

حلقه آبی باید هنگام یافتن به روز رسانی بر روی دستگاه چشمک بزند و سپس نصب می شود. نسخه به روز شده را می توانید در برنامه الکسا بررسی کنید.

Amazon Echo Dot با زمان (نسل 4) زمان

اگرچه راهنمای فوق باید با Echo Show کار کند ، شما یک گزینه جایگزین دارید. از بالای صفحه به پایین بکشید و روی تنظیمات ضربه بزنید. به پایین بروید و گزینه های دستگاه را انتخاب کنید ، سپس به پایین بروید و بررسی برای به روزرسانی های نرم افزار را مشاهده خواهید کرد. با این کار نسخه فعلی نرم افزاری که اکو شو شما اجرا می کند لیست می شود. روی این ضربه بزنید تا Echo Show خود را مجبور کنید آخرین نسخه را بررسی و نصب کند.

اگر نسخه جدیدی برای نصب وجود داشته باشد ، اکو شو شما بارگیری و به روز می شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *