چگونه با استفاده از دلتنگی عمیق MyHeritage عکس های قدیمی را احیا کنیم


اگر در شبکه های اجتماعی هستید ، احتمالاً امسال در صفحه اصلی خود انیمیشن های ویدئویی سیاه و سفید دیده اید. اگرچه ظهور فناوری جعل و تقلب عمیق ممکن است شما را عصبی کند ، اما این فیلم های شگفت انگیز در واقع از سایت شجره نامه MyHeritage می آیند.

این فناوری که MyHeritage آن را Deep Nostalgia می نامد ، از شرکت بازیابی ویدئو D-ID مجوز گرفته است. این ویژگی به کاربران MyHeritage اجازه می دهد چهره های خود را در عکس های تاریخی تحریک کنند و تصاویر نیاکان و شخصیت های تاریخی را زنده کنند و به ما ایده ای از شکل ظاهری خارج از یک تصویر ثابت را بدهند.

نوستالژی عمیق با افزایش تصاویر بی کیفیت با MyHeritage’s Photo Enhancer برای افزایش وضوح قبل از اجرای یک سری از درایورها متشکل از یک توالی ثابت از حرکات گرفته شده توسط افراد واقعی ، آغاز می شود. نتیجه یک فیلم کوتاه است که می تواند لبخند بزند ، چشمک بزند ، سرتان را برگرداند و موارد دیگر.

گیلاد جافت ، بنیانگذار و مدیرعامل MyHeritage ، هنگام راه اندازی این ویژگی در ماه فوریه ، گفت: “شما یک لحظه واو خواهید دید وقتی می بینید که یک عکس خانوادگی ارزشمند با نوستالژی عمیق زنده می شود.”

“دیدن زنده شدن چهره های نیاکان عزیزمان در یک شبیه سازی ویدئویی به ما امکان می دهد تصور کنیم که چگونه آنها واقعاً هستند و راهی کاملاً جدید برای ارتباط با تاریخ خانوادگی ما فراهم می کند.”

MyHeritage در س FAالات متداول خود اظهار داشت که این ویژگی برای استفاده نوستالژیک است و کاربران را از استفاده از آن در افراد زنده و بدون اجازه آنها منصرف می کند. این سایت همچنین شامل صدا برای جلوگیری از افزودن گفتار به ویدیوهای افراد واقعی توسط کاربران است.

برای آگاهی از چگونگی متحرک سازی عکس های خانوادگی قدیمی خود با Deep Nostalgia در MyHeritage ، در ادامه مطلب بخوانید.

در اینجا نحوه متحرک سازی عکس های خود با ویژگی دلتنگی عمیق MyHeritage وجود دارد:

چگونه می توان عکس های قدیمی را با MyHeritage متحرک کرد
  • روی “بارگذاری عکس” کلیک کنید و فایلی را که می خواهید متحرک سازی کنید انتخاب کنید
چگونه می توان عکس های قدیمی را با MyHeritage متحرک کرد
  • با فیس بوک یا Google یک حساب کاربری ایجاد کنید یا به MyHeritage وارد شوید
چگونه می توان عکس های قدیمی را با MyHeritage متحرک کرد
  • صبر کنید تا تصویر شما متحرک شود – این کار باید بین 10 تا 20 ثانیه طول بکشد
چگونه می توان عکس های قدیمی را با MyHeritage متحرک کرد
  • پس از پایان کار ، روی “بارگیری ویدیو” کلیک کنید تا انیمیشن خود را در شبکه های اجتماعی ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید

سیستم به صورت خودکار دنباله ای را انتخاب می کند که براساس شخصی که بارگذاری می کنید اعمال شود ، اما می توانید پس از تولید ویدیو ، با رفتن به بخش “عکسهای من” در وب سایت ، آن را روشن کنید و با توالی های دیگر آزمایش کنید. در اینجا می توانید بر روی “انیمیشن” کلیک کنید تا سکانس های دیگر از انیمیشن های عمومی گرفته تا حرکات خاص مانند رقص ، چشم های کناری یا چشمک زدن را امتحان کنید.

چگونه می توان عکس های قدیمی را با MyHeritage متحرک کرد
چگونه می توان عکس های قدیمی را با MyHeritage متحرک کرد

همچنین می توانید چندین چهره را در یک عکس متحرک کنید ، اما باید برای هر کدام یک انیمیشن جداگانه ایجاد کنید.

در حالی که استفاده از MyHeritage رایگان است ، شما تعداد محدودی انیمیشن دارید که می توانید با یک حساب رایگان ایجاد کنید. این وب سایت همچنین سرویس اشتراکی کامل برای کاربرانی که می خواهند تعداد نامحدود انیمیشن و بدون علامت را ایجاد کنند ارائه می دهد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *